Konec EU jako superstátu
Autor: JB | Publikováno: 28.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Polsko a Itálie se hodlají dále zasadit o myšlenku zrušení EU jako superstátu (kde nevolení bruselští úředníci obraceli autoritu EU proti národním státům), ale jako koalici národních patriotistických států, kde se určující rozhodnutí budou činit v hlavních městech těchto angažujících se zemí a nikoli někde v pofiderním europarlamentu či komisi.

Polsko a Itálie se hodlají dále zasadit o myšlenku zrušení EU jako superstátu (kde nevolení bruselští úředníci obraceli autoritu EU proti národním státům), ale jako koalici národních patriotistických států, kde se určující rozhodnutí budou činit v solidárním konsensu  těchto angažujících se zemí a nikoli v hlavních městech prominentních zemí či někde v pofiderním europarlamentu či komisi, které v neposlední řadě čelí vyšetřování z korupce. Shodli se na tom polský premiér Mateusz Morawiecki se svým italským protějškem Giorgií Meloniovou.

Největší unijní země jako Německo či Francie tak či tak rozhodují s nezadatelnou mírou autokratičnosti, a ti kdo se na ně dotahují, taky nechtějí hrát druhé housle, nota bene doplácet na rozhodnutí namířená proti nim. Národní evropské státy by mimo jiné posléze mohly povolat dřívější evropské úředníky k (terstní) odpovědnosti. Vždyť rozhodnutí činěná proti a na újmu takových zemí jako Polsko či Maďarsko činili úředníci, kteří mají jména, a měli by se ze svých skutků zodpovídat.

zdroj: https://exxpress.at

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu