"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ať už to dopadne jakkoliv, hlavním poraženým v prezidentské volbě, bude český občan a daňový poplatník

Autor: Petr Markvart | Publikováno: 27.1.2023 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

Už jsem k těm volbám nechtěl nic psát. Přece jenom mi to však nedá. Od kandidáta Petra Pavla jsme se toho v průběhu kampaně zrovna moc nedozvěděli. Zejména proto, že s číslem IQ 107, nám toho ani moc říct nemůže. Předvedl nám místo toho pár fotek, na kterých si podává ruku se "světovými leadery" typu Havel nebo papež Jan Pavel II, aby nám dokázal, jaký je diplomat a vyjednavač (to musela být náročná a těžká jednání).
 
Pokud se týče osvobození Francouzů, kteří se dostali v Srbské Krajině do úzkých především proto, že se k Srbům chovali jako hovada, domnívám se, že hlavní díl chvály, zaslouží spíš tehdejší major Karel Klinovský, veterán všech balkánských mírových i afghánských bojových misí AČR, který nedávno, nikým nepovšimnut, odešel tiše do výslužby v hodnosti plukovníka. Faktem je, že nebyl tak fotogenický, jako pan jenerál. Voják byl rozhodně lepší, stejně jako stovky dalších, bezejmenných hrdinů.
 
Ale svět chce být klamán. Je to generál, tak umí bojovat a my jsme ve válce, kterou si začal ten... Putin. Jestliže Drahoš byl zaprášený fikus, tohle je takový manekýn z muzea voskových figurín. Bez názoru, bez nápadu, prostě pouze pro vizuální vjem. Ne, že bych chtěl tímto textem nějak adorovat jeho protikandidáta s vízorem hokynáře, kterému se vlastní pílí podařilo nasrat si půlku tohoto národa, která teď bude volit kohokoliv proti němu.
 
Jen si myslím, že ať už to dopadne jakkoliv, hlavním poraženým v této volbě, bude český občan a daňový poplatník. A to je smutné, zejména pro naše děti a vnuky.
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví
1035 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Měli by být vpuštěni na Olympiádu sportovci Izraele a Ruska?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!