Primátor Lince: "Imigranti jsou myzogynní až do morku kostí"
Autor: JB | Publikováno: 11.11.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
S tím, jak se Rakousko stále ještě vzpamatovává z halloweenových imigrantských pogromů před 10 dny zejm. ve Vídni a Linci, činí se nejrůznější "poučení z krizového vývoje". Linecký primátor, socialista, Klaus Luger prohlásil, že "mnozí mladí imigrantští muži jsou nenávistní k ženám až do morku kostí". Luger má mimochodem dvě dcery (14, 24)... Podle něj za tento stav mohou hlavně rodiče těchto mladých imigrantských výrostků.

S tím, jak se Rakousko stále ještě vzpamatovává z halloweenových imigrantských pogromů před 10 dny, zejm. ve Vídni a Linci, činí se nejrůznější "poučení z krizového vývoje". Jak píše rakouský Kurier.at: "Haloween 2022. Noc, která  vypálila do lineckého veřejného povědomí cejch." (Halloween 2022. Eine Nacht, die sich in Linz ins kollektive Gedächtnis eingebrannt hat). Jinak, za povšimnutí stojí, že tato informace byla ve většině českých médií úspěšně zcenzurována - sice nelžou, ale pravdu vám taky neřeknou...

Linecký primátor, socialista, Klaus Luger prohlásil, že "mnozí mladí imigrantští muži jsou nenávistní k ženám až do morku kostí" ("frauenfeindlich bis auf die Knochen“). Luger má mimochodem dvě dcery (14, 24)... Podle něj za tento stav mohou hlavně rodiče těchto mladých imigrantských výrostků.

Luger si je ovšem vědom, že 20% řádících imigratů jsou zde bez rodičů - českou imigrantskou hantýrkou: tzv. sirotci. Víme, že je rozdíl, jestli přijde matka s dítětem, nebo samí mladí muži jako k nám do Rakouska, kteří pocházejí z archaického sociálna, mají nízké vzdělání, jsou orientovaní na muži vedenou společnost a zarytě nadřazenečtí k ženám. To činí jejich integraci ještě prekérnější, shrnul linecký primátor Luger.

Otázka dne podle Lugera - v podstatě pro celé Rakousko - zní: "Co tedy dělat, aby se imigranti nestávali zločinnými?" (Was man dennoch versuchen könnte, damit die Migranten nicht kriminell werden?). Podle Lugera by imigranti měli už během azylového řízení pracovat, čímž nemyslí nucené práce, ale aby nezevlovali doma jen se svými kumpány. To zní ale tak jednoduše, až to nebude pravda. Věc je zřejmě komplexnější.

zdroj: https://kurier.at - https://exxpress.at - https://www.islamizace.cz - islamizace.cz

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus