Erdogan: Západ napadl Rusko, které se brání
Autor: JB | Publikováno: 13.11.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Nejsilnější členská země NATO v Evropě - Turecko vyplísnilo ústy svého prezidenta Erdogana Západ v čele s USA, které očividně ustavičně napadají Rusko, které vykazuje chrabrý odpor. To je ostatně narativ, který sdílí většina zemí světa, zejména těch, které USA jako hegemona nemusí. Turecko se tak staví na stranu většiny světa a chce podle Erdogana coby zprostředkovatel dosáhnout mírových jednání mezi znesvářenými zeměmi stejně jako dosáhlo mírového koridoru pro export obilí.

Nejsilnější členská země NATO v Evropě - Turecko vyplísnilo ústy svého prezidenta Erdogana Západ v čele s USA, které prý očividně ustavičně napadají Rusko, které vykazuje chrabrý odpor. To je ostatně pohled, který sdílí většina zemí světa, zejména těch, které USA jako hegemona nemusí.

"The West, and especially the U.S., is attacking Russia seemingly endlessly". "Of course, Russia is displaying great resistance in the face of all this," Erdogan was quoted as telling reporters on a flight from Uzbekistan.

Turecko se tak staví na stranu většiny světa a chce podle Erdogana coby zprostředkovatel dosáhnout mírových jednání mezi znesvářenými zeměmi stejně jako dosáhlo mírového koridoru pro export obilí.

Generální sekretář NATO Stoltenberg Erdoganova slova nijak nerozporoval, z čehož lze usuzovat na tichý souhlas. V ČR rovněž ticho po pěšině, tedy souhlas. Pokud turecký velvyslanec nebude předvolán na kobereček do Černínského paláce, mají putinovci alibi.

Erdogan zatím rovněž nemíní pustit do NATO Finsko a Švédsko, nakolik zejména Švédsko není na členství zralé, když prý podporuje kurdské teroristy, kterým poskytlo azyl. Švédsko přislíbilo Turecku nápravu. 

Z ukrajinského konfliktu zatím nejvíce profituje Turecko, Západní stratégové vnímají, že pro ně z Ukrajiny budoucnost nekyne a rozhazují sítě jinde: USA neskrývají, že prioritní hrozbou je pro ně Čína a oslabené Rusko je lepší než žádné Rusko, Francie se snaží obnovit svůj vliv v afrických zemích a Lat. Americe (Mírové fórum v Paříži minulý týden se Ukrajinou ani nezabývalo), a Německo se snaží prolomit hospodřkou blokádu pragmatickými vztahy s Čínou.

zdroj: krone.at - islamizace.cz - trtworld.com - trtworld.com - tellerreport.com - twitter.com

https://www.msn.com - pakistanpoint.com - newsaboutturkey.com - https://www.oe24.at

jornaldeangola.ao - https://stirileprotv.ro - https://sputniknews.lat - https://elcomunista.net

https://diario-octubre.com

 

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu